Dwukrotne malowanie na biało sufitu a następnie malowanie w kolorach ścian zostało przeprowadzone sprawnie i profesjonalnie. Cennik malowanie warszawa był bardzo korzystny dla klienta.

 

 

 

 

Malowanie Warszawa-mieszkania, domy, biura.

Profesjonalne usługi malarskie-malowanie mieszkań, malowanie ścian.

 PRZESTAWIANIE MEBLI , DOWÓZ MATERIAŁÓW I SPRZĄTANIE W CENIE MALOWANIA

OFERUJEMY RABATY NA FARBY

   
   

malowanie na biało

malowanie w kolorach

6,00zł./m2

7,00zł./m2

   

gruntowanie środkiem gruntującym

1,50zł./m2

   
   

malowanie drzwi

80zł./szt

malowanie okien

od 20zł./m2

malowanie rur c.o.

5zł./mb

malowanie grzejników

6zł./żeberko

usuwanie starych tapet

8zł./m2

szlifowanie powłoki malarskiej

6zł./m2

   
   

Ceny profesjonalnych usług malarskich w Warszawie są bardzo zróżnicowane. Ich wysokość zależy od kilku czynników takich jak: rzetelność firmy malarskiej, wielkość powierzchni przeznaczonej do malowania, rodzaj podłoża, ilość ubytków i pęknięć na malowanych ścianach i sufitach, rodzaj farby czy ilość kolorów w jakich będą malowane pomieszczenia.

Ceny podane powyżej dotyczą malowania mieszkań, domów, biur. W przypadku malowania większej powierzchni z miłą chęcią udzielamy atrakcyjnych rabatów. Jeżeli przed malowaniem są do zaszpachlowania jekieś ubytki czy pęknięcia to czasami wykonujemy to w cenie usługi, pod warunkiem że nie jest ich zbyt wiele.

Jak należy przygotować się do malowania? Przede wszystkim należy usunąć z powierzchni parapetów, biurek, komód i regałów wszelkie drobiazgi które mogą utrudnić np. przesuwanie mebli. Ze ścian należy pozdejmować zdjęcia i obrazy.  I w zasadzie to wszystko. Meble przesuwamy sami. Również oklejenie i dokładne zabezpieczenie folią mebli, drzwi, podłóg, okien, szaf itp. robimy sami. Po zakończonym malowaniu zdejmujemy folię i właściwie malowane mieszkanie pozostaje czyste a po remoncie nie ma żadnych zabrudzeń, pyłu i plam.

 

Malowanie mieszkania, domu lub biura w takim mieście jak Warszawa, nie jest wcale prostą sprawą. W Warszawie jest bardzo wielu malarzy i firm malarskich oraz remontowych i wszyscy są chętni aby takie malowanie wykonać. Dlatego też przy wyborze odpowiedniej ekipy do malowania warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Zaprośmy malarza na wycenę i zadajmy jemu kilka pytań związanych z malowaniem czy też remontem. Będziemy mogli sprawdzić w czasie rozmowy czy rzeczywiście mamy do czynienia z konkretnym fachowcem czy też z naciągaczem. Prawdziwy fachowiec będzie umiał jasno i konkretnie wyjaśnić każdą wątpliwość związaną z malowaniem. Spytajmy się czy malarz podpisze z nami umowę i da gwarancję na swoje usługi malarskie. Jeżeli się zgodzi to będzie oznaczało że jest pewien końcowego efektu malowania. Spytajmy się co sądzi o wybranych przez nas kolorach lub jakie kolory on sam zasugerowałby do pomalowania ścian.

Zadajmy pytanie ile czasu będzie trwało malowanie mieszkania, domu lub biura. Będzie nam wtedy łatwiej zaplanować przebywanie w pomieszczeniach które będą malowane. Ważne jest aby przed przystąpieniem do malowania wpisać w umowie termin zakończenia prac malarskich.

Trzeba też pamiętać o takich rzeczach jak rodzaje używanych farb do malowania i innych materiałów takich jak folia czy taśmy. Malowanie w Warszawie nie musi być uciążliwe i czasochłonne. Wystarczy że zabierze się do tego odpowiednia firma malarska lub uczciwy i dokładny malarz.